Отзывы о компании Nogotok
- Христина
- Ульяна Р.
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Користуюся фарбою вже не перший рік. Дуже подобається. Кольори такі як на політрі. Якість гарна. Дякую
- Нани П.
- Любава А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Людмила М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена В.
Дуже чудовый засіб для пошкодженого волосся. Навіть саме заплутане та тонке волосся стає живим і легко розчісується. Не жирнить, не надає тяжкості. Гарно робити укладку на цей засіб як на курчаве волосся, так і на рівне. Також має чудовий аромат. Ціна та якість дуже справедлива. Рекомендую особливо для блондинок з пошкодженним волоссям. Волосся після нанесення гладке та живе. Дуже люблю цей засіб, рекомендую всім.
- сергей а.Сделка на маркетплейсе Prom.ua